TWÓJ LUB MÓJ PROJEKT – NASZE WYKONANIE!

Salon ślubny to białostocka pracownia sukien ślubnych oraz dodatków, w której od 1997 roku ubierają się w wymarzone kreacje panny młode, ich dumne mamy i druhny. Panie przychodzą do nas z wizjami i pomysłami na własne suknie ślubne, a my je przenosimy na papier, a następnie urzeczywistniamy – przy pomocy naszych rąk, maszyn do szycia i nieskończonej, kobiecej wyobraźni.

DLACZEGO WYBÓR PAŃ PADA NA NASZ SALON?

FACH W RĘKACH

Stoi za nami ponad 15 lat krawieckiego i plastycznego doświadczenie oraz dokładnie tyle samo doświadczenia we współpracy z pannami młodymi, które, choć każda inna, łączy pragnienie, by w tym dniu wyglądać olśniewająco oraz doskonale czuć się we własnej, ślubnej kreacji.

PASJA DO ZAWODU

Rocznie, własnoręcznie szyjemy na miarę około 150 sukien. To w praktyce oznacza 150 różnorodnych pomysłów i wizji oraz 150 pobranych wymiarów z kobiecych sylwetek –
czyli 150 sposobów na to, jak zamaskować niechciane mankamenty figury oraz uwydatnić to, co piękne i warte podkreślenia. Efekty naszych prac obejrzeć można w galerii projektów.

NIEZAWODNA JAKOŚĆ

W materiały i dodatki pasmanteryjne zaopatrujemy się wyłącznie w renomowanych, specjalistycznych hurtowniach ślubnych. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z Warszawy, Łodzi, Sosnowca i Wrocławia. W salonie mamy wzory haftów, próbniki materiałów i modele wszystkich kamieni – wszystko dla pełnego wyboru naszych klientek.

RĘKA NA PULSIE – W ŚLUBNYCH TRENDACH

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami panującymi w modzie ślubnej. Cyklicznie bierzmy udział w targach ślubnych oraz okołotematyczych wydarzeniach, a także konkursach – już pięciokrotnie, w „Burdzie”, na przestrzeni zmieniających się tendencji w modzie prezentowałyśmy nasze projekty.

Salon ślubny – uszyjemy suknię na miarę każdego kobiecego marzenia.